iWisher jest narzędziem służącym do zbierania pieniędzy na określony cel.

  • Tworzysz iWisha, czyli to, na co zbierasz

  • Informujesz wszystkich zainteresowanych o zbiórce

  • Czekasz na wpłaty

  • Finalizujesz cel zbiórki

Jeśli jesteś przedstawicielem Rady Rodziców, wychowawcą klasy lub po prostu rodzicem, poznaj ofertę przygotowaną specjalnie na potrzeby szkół i dzieci w wieku szkolnym!

iWisher jest prosty w obsłudze.

Proces realizacji iWisha przebiega w 5 prostych krokach.

Tworzenie i zarządzanie iWishami jest intuicyjne i nieskomplikowane. Wszystko kontrolujesz ze swojego konta – nie musisz wchodzić na zewnętrzne strony czy logować się do banku.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o działaniu iWishera.

Podstawowe funkcje iWishera są darmowe.

Nie płacisz nic za założenie konta, tworzenie iWishy, przelewy tradycyjne i realizację iWisha.

Specjalna oferta dla szkół!

Przygotowaliśmy zniżki i brak prowizji za wypłacenie pieniędzy na konto  dla szkół wszystkich szczebli.

iWisher daje szerokie możliwości realizowania różnorakich celów przedszkolom oraz szkołom wszystkich szczebli.

Organizowanie wycieczek szkolnych jest łatwiejsze z iWisherem. Po prostu utwórz iWisha z danej wycieczki i dodaj w opisie kosztorys. Rodzice mogą dokonywać wpłat, w tytule podając imię dziecka, dzięki czemu lista wpłat daje prosty wgląd w postęp zbiórki.

Przygotowanie wyprawki dla pierwszoklasisty albo przedszkolaka jest również łatwiejsze z iWisherem! Lista wpłat ułatwia dopilnowanie, żeby wszyscy zapłacili w czasie, a dodatkowo ułatwia sprawę dla rodziców – nie muszą wręczać gotówki, tylko dokonują przelewu z domu.

iWisher ułatwia pracę klasowemu skarbnikowi. Zakładając iWisha otrzymujesz unikatowy rachunek bankowy przypisany tylko do tego jednego iWisha. Skarbnik nie musi już nosić ze sobą pieniędzy i zbierać ich na przerwach – przyjmuje przelewy elektroniczne i tradycyjne. Może też łatwo sprawdzić listę wpłacających!

iWisher obsługuje zarówno wpłaty w postaci przelewów elektronicznych i tradycyjnych. Wpłaty na konto można dokonać nawet na poczcie, a unikalne numery kont ułatwiają realizowanie kilku iWishy jednocześnie.

O istniejącym iWishu możesz poinformować rodziców czy uczniów za pomocą wiadomości e-mail, za pomocą Facebooka lub też wydrukować fizyczne zaproszenia do dołożenia się i wręczyć je osobiście (na przykład na wywiadówce).

Na prośbę użytkownika możemy wydać kartę przedpłaconą (pre-paid), na której będą się znajdować środki wpłacane na konkretnego iWisha. Karta funkcjonuje jak zwykła karta płatnicza, więc można jej użyć na wszelkie wydatki związane z wycieczką czy na zakup dla klasy!

Zobacz, jak można korzystać z iWishera:

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz nawiązać współpracę.

Michał Korba

Tel: 505-040-853

Adres e-mail: michal.korba@iwisher.pl