Pracownicy są podstawą każdej firmy. Należy nagrodzić ich za dobrze wykonaną pracę i zmotywować do dalszych starań!

Możesz dać pracownikom kartę podarunkową w ramach premii – niech wykorzystają ją na to, co im pasuje!

Możesz użyć iWishera do stworzenia systemu nagród dla Swoich pracowników. To proste!

Zgrany i zadowolony zespół może dokonać wszystkiego.

Jednym ze sposobów okazania wdzięczności swoim pracownikom jest stworzenie kart podarunkowych. Karta iWishera jest o tyle lepsza od zwykłej karty zakupowej, że możesz ją zrealizować w większości sklepów internetowych, na co tylko chcesz.

iWisher to aplikacja, która pozwala na tworzenie wishlist.

iWisher pozwala pokazać innym ludziom, co chcesz kupić i ewentualnie dorzucić się do Twojego celu. Skorzystaj też z naszego sklepu, w którym możesz kupić setki tysięcy produktów ze sklepów z całej Polski.

infografika2niep

ZA DARMO – Korzystanie z iWisha nic nie kosztuje.

Nie pobieramy prowizji za przelewy tradycyjne i obsługę Twoich iWishy.

Oszczędzasz sobie czasu na wymyślaniu prezentów dla pracowników, bo dzięki iWisherowi będą mogli  sami wybrać to, co im odpowiada.

Twoi pracownicy nie będą narzekać na prezent, bo nie będzie już nietrafiony albo nieprzydatny. Karta Podarunkowa iWisher da im możliwość wybrania czegoś specjalnego dla siebie.

Bony zakupowe są często niewykorzystywane, poza tym nie wszędzie można je wykorzystać. Bony to przeżytek i strata pieniędzy, iWisher daje o wiele większe możliwości!

iWisher ma bazę prawie półtora miliona produktów, nie wspominając już o tym, że możesz stworzyć iWisha z dowolnego produktu przez wklejenie linka.