займ на карту срочно без отказа с 18 лет
Sezon prezentów komunijnych

Sezon prezentów komunijnych

Sezon prezentów komunijnych – czas START. Oferty i promocje w każdym sklepie. Wchodzisz do jednego, potem do drugiego i dalej nie wiesz co właściwie wybrać. Medalik kupiła babcia, wujek zarezerwował rower. Jak nie zdublować prezentu i kupić właściwy ?

Za dwa tygodnie maj, czyli sezon pierwszych komunii świętych rusza pełną parą. Zanim się obejrzysz skrzynki pocztowe, będą wypełnione kolorowymi gazetkami z super okazjami i inspiracjami na prezenty komunijne. Jeśli myślałeś, że kupowanie prezentów dla znajomych to wyzwanie, to spróbuj wywołać uśmiech dziewięciolatka dając mu grę komputerową, którą już ma i przeszedł wszystkie levele – dwa razy. Chciałeś dobrze, a wyszło jak zwykle.

Zanim zabierzemy się za wertowanie kolorowych czasopism i błąkać między sklepowymi regałami warto po prostu porozmawiać z rodzicami i zapytać czym interesują się teraz dzieciaki i stworzyć listę pomysłów. W końcu radość jest podwójna kiedy cieszysz się Ty i obdarowywany.  Beztroskie czasy kiedy my byliśmy dziećmi już minęły i niekoniecznie to co było modne 15 lat temu jest i dziś. Kiedyś najczęściej kupowanymi prezentami były medaliki lub rowery górskie. Dzisiaj stawiamy na bardziej nowoczesne prezenty.

8720604364_85c5931a14_z

Gdzie najczęściej szukamy prezentów komunijnych? Głównie w internecie. Badamy trendy, patrzymy na ceny i pytamy znajomych. Bez dwóch zdań na topie są dzisiaj różnego rodzaju elektroniczne gadżety. Taki dron na przykład. To zabawka nie tylko dla małych ale i dużych, wspólne wyjście z dzieciakami do parku sprawdzić jak wygląda czubek drzewa z lotu ptaka, czemu nie ?

16916056866_b5752f7a9f_z

Jest taki prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody – kasa. Warto się zastanowić czy dawanie gotówki dziewięciolatkowi to do końca dobry pomysł. Może zamiast ścigać się z resztą gości kogo stać na droższy prezent warto porozmawiać z rodzicami i skrzyknąć się na jeden naprawdę fajny gadżet. Według raportu zrobionego kiedyś przez porównywarkę cen nokaut.pl największą popularnością wśród prezentów komunijnych cieszy się głównie elektronika. Dobrym rozwiązaniem, które sprawi na pewno dużą frajdę będzie konsola Sony Xbox z Kinectem, która umożliwia grę w ruchu, a nie tylko siedzenie na kanapie z padem w ręku. Innym prezentem który cieszy się równie dużym wzięciem jest laptop, oprócz rozrywki może posłużyć jako pomoc naukowa i pozytywnie wpływać na rozwój dziecka. Wśród komunijnych hitów nie może na pewno zabraknąć tabletów, oprócz słuchania muzyki i gier, dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju aplikacji edukacyjnych. Dużą popularnością wciąż cieszą się smartfony, to dobry moment, aby sprezentować pierwszy telefon. Kolejno na liście pojawiają się aparaty cyfrowe. Dzieci często mają już upatrzony konkretny prezent, warto iść tym tropem i zapytać trzecioklasistę co tak naprawdę chciałby dostać.

16053484998_a726592b93_b

A jeśli nie elektronika to co ? Jest kilka ciekawych i mniej standardowym pomysłów. Niby wiesz co jest teraz na topie, ale wbrew pozorom trafić w dziecięcy gust jest ciężko. Dzieciak lubi bawić się w małego odkrywcę, a letnie noce spędzać pod namiotem w ogrodzie? Idealnym rozwiązaniem będzie sprezentowanie wakacyjnego obozu przetrwania. Jeśli marzą mu się podróże, teraz małe potem duże to zafunduj mu wraz z innymi kurs językowy. Pół pokoju w konikach My Little Ponny, od tapety po zasłonki? Trafisz wybierając dla swojej pociechy lekcje jazdy konnej, a kto wie może na 18-nastkę prawdziwego wierzchowca.

8571563711_0f2d3fe6ca_b

Pomysłów na prezent komunijny jest mnóstwo, więc przy wyborze powinniśmy pamiętać o dwóch rzeczach – musi się podobać i sprawiać frajdę. Jeśli mamy problem z wyborem skonsultujmy to z rodzicami, możliwe że już rozmawiali ze swoją pociechą i wiedzą dokładnie o czym marzy. Jeśli sam jesteś rodzicem i organizujesz przyjęcie komunijne, dużym ułatwieniem dla zaproszonych gości będzie lista pomysłów na prezent lub składka na jeden konkretny cel.

smartphone-technology-sugar-white

 

Comments

comments

Powiązane posty: